Home Diashows Reisboekenshop Contact>
Vragen? Bel ons op 0522 241146

Deze pagina afdrukken Expeditie Noord-India | Kang Yatze II 6250m
Zwaarte en risico's

Zwaarte 3 à 4, met beklimming 5

Gezien de totale lengte, pasoversteken, soms lange loopdagen, kwaliteit van de paden, gaat het hier om een pittige en semi-technische trektocht (dus inclusief de beklimming) die wij waarderen met categorie 5. Laat je de topdag aan je voorbijgaan dan is het een tocht van categorie 3 à 4.

Tijdens de beklimming van de Kang Yatze II kan het noodzakelijk zijn stijgijzers en touwen te gebruiken. De omstandigheden bepalen hoe we hier te werk gaan. De lokale gidsen gaan soms onaangelijnd. Zij weten heel goed hoe de gletsjer(spleten) te bepalen. Wanneer de gletsjer niet aper is lopen we wel achter de gids aan maar toch gaan we allemaal aan touw. Het is dan ook een goede zaak als je dit al eens hebt gedaan. Zoniet dan trekken we ter plekke tijd uit om dit te oefenen. Het is dus geen harde voorwaarde om te kunnen boeken.

Bookmark and Share
WANDELVAKANTIES, TREKTOCHTEN EN EXPEDITIES
HT Wandelreizen | tel. 0522-241146 | e-mail: info@htwandelreizen.nl

Website door Zaphyrion SitemapPrivacyverklaring
htwandelreizen.nl maakt gebruik van cookies. Met cookies wordt de website persoonlijker en gebruiksvriendelijker.Akkoord