Laatste Nieuws
02-10-2023
Wil je ook eens van dichtbij bekijken wat een sneeuwschoen / sneeuwracket is? Of zelf een sneeuwschoen / sneeuwracket uitproberen (niet in de sneeuw) maar in het Nederlandse zand?
17-02-2023
De komende tijd kan je ons op de volgende vakantiebeurzen vinden!
15-11-2022
De Autoriteit Consument en Markt wil dat de reissector de prijzen nog transparanter maakt. Wij passen de prijzen van de sneeuwschoenwandelreizen alvast aan, zodat je op de site gelijk ziet wat de te betalen reissom is.
07-10-2022
Wil je ook eens van dichtbij bekijken wat een sneeuwschoen / sneeuwracket is? Of zelf een sneeuwschoen / sneeuwracket uitproberen (niet in de sneeuw) maar in het Nederlandse zand?<br /><br /><strong><em>zaterdag 19 november (Naarden) en zondag 27 nov
23-02-2022
Afgelopen week heeft BuZa de reisadvisering voor bestemmingen buiten de EU herzien.
Nieuws: Nieuws van de Pakistan Nanga Parbat & K2 groep
vrijdag 06 juli 2012Berichten via de satelliettelefoon van de Pakistan reis
8 juli
Een allerlaatste update: gisteren is groep van Skardu naar Islamabad gevlogen! Morgenochtend richting Amsterdam.
4 juli
De groep is vanochtend vertrokken richting Hushe waar ze over 4 dagen aankomen. Dit is de laatste tweet vwb de groep.
3 juli
Met het mooiste weer vd wereld: volle maan, windstil, niet al te koud, de pas overgestoken. Nu in groen Huespan.
2 juli
Een prachtige dag naar Ali camp aan de voet vd Gondogoro La. Allemaal rode hoofden door de zon.
1 juli
Ochtend zon op de tent, vandaag rustdag op Concordia. Tijd voor een wasje, douchen (was maar waar) en haar wassen.
30 juni
Weer een vierseizoenen dag, zon en sneeuw. In het K2 basecamp slechts 1 gewonde Zwitser. Nu terug op Concordia.
29 juni
Aangekomen in Broad Peak basecamp, op de berg zijn klimmers te zien. Morgen dagtocht K2 basecamp.
28 juni
Na een sneeuwbui ineens mooi weer! K2, Broad Peak en alle andere toppen in volle glorie.
28 juni
Wel een beetje pech vandaag, de zon laat op zich wachten, regen, sneeuw en geen K2 te zien vanaf Concordia.
27 juni
Pakistan De zon schijnt, voor ons de Gasherbrum 4 met daarachter verscholen de Gasherbrum 2, een pyramide van sneeuw.
26 juni
De Baltoro gletsjer overgestoken naar Liligo, Khoburse en nu kamp bij Urdokas met zicht op Trango groep.
25 juni
Het regent, we zijn net terug van de acclimatisatie wandeling-klim naar 4000 meter. Morgen de Baltoro gletsjer op.
24 juni
Aangekomen in Paiju, een oase aan het einde van de Baltoro gletsjer. We blijven hier 2 nachten om te acclimatiseren.
23 juni
Een bewolkte dag aan de voet van de Biafo gletsjer. Vandaag lopen we van Askole naar Jula.
21 juni
Lunch in Astor aan de Indus onderweg naar Skardu. De weg door een machtige kloof.
20 juni
Ochtend zon op de Nanga Parbat aan de ene kant en Rakaposhi, Diran en Haramosh aan de andere kant in het noorden.
19 juni
Na 19 uur bus gister in Chilas, nu met zicht op de Nanga Parbat bij Fairy Meadows op 3280 meter.
17 juni
Afgelopen nacht in betrekkelijk koel (30 graden) Islamabad aangekomen. Vandaag geen vlucht naar Skardu, wel sightseeing Islamabad.
16 juni
Pakistan K2 Ingecheckt, klaar voor vertrek!
« Terug naar het nieuwsoverzicht